معرفیدلستان

رستورانسنتی دلستان

رستوران سنتی دلستان در مهرماه سال ۱۳۸۴ شمسی در شهر تاریخی تبریز و در مساحت ۳۵۰ مترمربع تاسیس گردید. این رستوران با سقف های گنبدی شکل، دیوارهای سفالی، حوضچه شمسه ای و پنجره های گره چینی شده چوبی یادآور زمانهای بسیار دور است و فضای بسیار آرام و دلچسبی برای صرف غذاهای سنتی و اصیل ایرانی می باشد. رستوران دلستان، با بهره گیری از معماری قرن ها پیش و تلفیق آن با سبک کلاسیک و مدرن و با بکارگیری آشپزهای مجرب، سعی داشته که فضای این محل را هرچه چشم نوازتر و غذاها را هرچه لذیذتر به مراجعین محترم ارزانی دارد.
مجموعه رستورانهای دلستان توانست برای اولین بار در منطقه شمالغرب کشور استاندارد ایزو (ISO22000:2005) از موسسه TUV Interest و گواهینامه کنترل بهداشت و ایمنی مواد غذایی (SFBB) از RoyalSert می باشد.

 


 
 

فست‌فوددلستان

رستوران فست فوت دلستان در شهریور ماه سال ۱۳۸۵ شمسی در شهر تبریز در مساحتی بالغ بر ۲۵۰ مترمربع تاسیس گردید. این رستوران علاوه بر ارائه منوی غذاهای فست فوت، دارای منوی غذاهای ایتالیای نیز می باشد. مجموعه رستورانهای دلستان توانست برای اولین بار در منطقه شمالغرب کشور استاندارد ایزو (ISO22000:2005) از موسسه TUV Interest و گواهینامه کنترل بهداشت و ایمنی مواد غذایی (SFBB) از RoyalSert می باشد.

 

 


 
 

کافه‌هایدلستان

با توجه به سابقه خوب دلستان در زمینه رستوران داری و نیز افزایش روزافزون مجتمع‌های تجاری، از سال ۱۳۹۴ کافه‌های دلستان نیز در مجتمع تجاری لاله پارک آغاز به فعالیت نمود که طی سال‌های اخیر دو شعبه جدید در برج بلور و مجتمع تجاری ستاره باران نیز به کافه‌ها اضافه گردیده است.

 
 

شعبهDelestan Baku

با توجه به اینکه کشور آذربایجان یکی از مقاصد مسافران ایرانی در طول سال می‌باشد. مدیریت دلستان از سال ۱۳۹۰ تصمیم به بازگشایی اولین شعبه برون مرزی در باکو آذربایجان را گرفتند. که با توجه به حضور رستوران‌های بین‌المللی زیاد در این شهر توانسته است مورد توجه شهروندان و گردشگران آنجا قرار گیرند و نیز تجارب زیادی نیز با توجه به شرایط رقابتی سختی که حاکم می‌باشد، کسب کند.